Roman Baran na Limanowej z nowym partnerem Ecumaster

07/22/2021

Cała polska czołówka przygotowuje się do czwartego w tym roku pojedynku o punkty Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Areną tej walki będzie 5493 metrów podjazdu na szczyt Przełęczy pod Ostrą, w ramach 12. edycji Wyścigu Górskiego Limanowa (23-25 lipca 2021). W gronie reprezentantów Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski nie zabraknie zespołu Romana Barana, który stanie na linii startu w Starej Wsi we wzmocnionym składzie i wsparciem nowego partnera.

Od najbliższego weekendu wyścigowego – do grona sponsorów zawodnika z Rzeszowa, dołącza firma Ecumaster – producentem sterowników silników i elektroniki, a to sprawia, że do 11. startu w Limanowej, ekipa ruszy jeszcze mocniejsza. Stawką będzie umocnienie się na pozycji lidera w klasie 3B, w której, jak do tej pory ma komplet sześciu zwycięstw. Roman Baran jest zmobilizowany, by utrzymać dobrą passę, ale jednocześnie nie ukrywa apetytu na mocny wynik w klasyfikacji generalnej.  

W harmonogramie 12. Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą, znalazło się 7 podjazdów, z których cztery będą wliczane do klasyfikacji 7. i 8. rundy GSMP 2021. W sobotę dwukrotnie, a w niedzielę tylko raz zawodnicy pokonają trasę treningowo.

Roman Baran: „Powrót Wyścigu Limanowa, jest jednym z najważniejszych wydarzeń sezonu 2021. Trasa Przełęczy pod Ostrą to miejsce bliskie sercu chyba każdego z zawodników i fanów wyścigów górskich. Dobrze jest tu wrócić, zwłaszcza, że głód jazdy jest jeszcze większy. Cel na weekend pozostaje niezmienny – by dopisać do konta dwa kolejne zwycięstwa.

Z wielką radością, mogę już oficjalnie ogłosić, że do zespołu dołącza marka Ecumaster, a dzięki jej ogromnemu doświadczeniu w sporcie samochodowym, również staniemy do rywalizacji z cennym wzmocnieniem. W Limanowej, która zawsze imponuje stawką najlepszych kierowców Europy, to szczególnie cenne. Cieszę się, że właśnie o tych zawodów, rozpoczynamy współpracę i walkę o wspólny wynik. Trzymajcie kciuki i do zobaczenia w Limanowej!”

W najbliższy weekend zespół wyścigowy Romana Barana wspierać będą: L Racing Liptak, Miasto Rzeszów – Stolica innowacji, Szik, Bendiks, Handlopex dystrybutor opon Paxaro, DBA Disc Brakes Australia, ATS – najlepsze felgi, B3Studio, Cutline, MPWiK Rzeszów, L Sport, mtuning.pl, Ecumaster, Motul, CR-turbo.pl, Carrera, Placard, MTD, Inter-Cars, Xtreme Clutch, NGK oraz TVP3 Rzeszów.